Aktualności

Zakończenie prac w m. Bąki. Ponowna obsługa Owsianki

Szanowni Pasażerowie,

W związku z zakończeniem prac drogowych w m. Bąki od dnia 21.05.2024r., autobusy linii 892 i 892A wracają do obsługi Owsianki.

Jednocześnie przypominamy, iż od tego dnia zmianie ulega usytuowanie przystanków w m. Bąki. Likwidacji ulega przystanek zlokalizowany na ul. Łąkowej (naprzeciw świetlicy wiejskiej) oraz przystanki tymczasowe usytuowane na ul. Ogrodowej.

W ich miejsce obsługa m. Bąki odbywać się będzie w oparciu o nowe przystanki zlokalizowane na ul. Spacerowej (patrz mapka).

Ponowne uruchomienie linii rowerowej

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy również, iż już 1 maja 2024r. zostaje ponownie uruchomiona linia rowerowa 862R.

Przypominamy, iż autobusy linii rowerowej kursować będą w każdą sobotę, niedzielę i święto do końca września.

Przyczepa rowerowa na każdym kursie może zmieścić do 20 rowerów, umieszczonych na czas transportu w bezpiecznych uchwytach. Wszystkie rowery na czas podróży zabezpieczone są plandeką. Załadować/ wyładować je można na przystankach:

  • Wrocław Sucha - Dworzec PKP (słupek: 21119),
  • Krzyki - pętla (słupek: 11313),
  • Ślęza - Parkowa "Zamek Topacz" (słupek: 71951005),
  • Kobierzyce - Witosa (stanowisko 3) (słupek: 1017).

Płatność za bilet

Szanowni Pasażerowie

W związku z pojawiającymi się problemami dotyczącymi sposobu pobierania opłaty za przejazd autobusami gminnymi, prosimy aby przy zakupie biletu poinformować kierującego o sposobie płatności (gotówka lub karta płatnicza).
Przyspieszy to w sposób znaczący obsługę pasażerską i pozwoli uniknąć ew. nieporozumień.

Informujemy również, iż autoryzacja płatności bezgotówkowej wymaga, by urządzenie połączyło się za pośrednictwem sieci komórkowej GPRS, z centrum autoryzacyjnym banku właściciela karty. Niestety nie mamy wpływu na zasięg sieci komórkowej od której jesteśmy uzależnieni oraz ew. problemy autoryzacyjne.

Zwracamy zatem uwagę na fakt, iż nabycie biletu jednorazowego zawsze wiąże się z wniesieniem płatności za przejazd w pojeździe.
W sytuacji braku możliwości wykonania płatności bezgotówkowej, pasażer zobowiązany jest zapłacić za bilet gotówką.


W imieniu naszych kierowców - dziękujemy!

Formularz poczty

komunikacja@marcopolo.pl