Nagrody i wyróżnienia

Nasza firma zdobyła nagrodę Biura Roku 2000 we Wrocławiu w Plebiscycie Tygodnika "Sport i Turystyka".

W 2011r. otrzymaliśmy Certyfikat nadany przez Krajową Organizację Handlu i Usług gwarantujący najwyższą jakość obsługi klienta oraz oferowanych usług.

W 2012r. otrzymaliśmy Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo nadany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. potwierdzający brak zaległego zadłużenia.

Nasz profesjonalizm doceniły już tak uznane firmy jak: LG Display Poland Sp. z o.o., TPV Display Polska Sp. z o.o., Viessmann, Inter Ikea Centre Polska S.A., Electrolux Poland Sp. z o.o., Whirlpool Polska S.A., Mediterraneum - Tour Operator i wiele innych, dla których byliśmy oraz jesteśmy głównym organizatorem oraz wykonawcą wszystkich zleconych wyjazdów zarówno pobytowych, pobytowo - objazdowych, objazdowych jak i wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych oraz przewozów pracowniczych.

Bardzo ważną kwestią w naszej firmie a nawet najważniejszą są nasi Pracownicy. Dobór Pracowników na poszczególne stanowiska takie jak kierowca, kadra zarządzająca czy administracja jest jak najbardziej dopasowany do wymogów stanowiska pracy. Każdy pracownik nie zależnie od stanowiska posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie.

Branża transportowa od 2001 roku bardzo dynamicznie się rozwija pod względem uregulowań prawnych. Aby sprostać wszystkim zmianom w przepisach odbywamy regularne szkolenia uzupełniające wiedzę. Ponadto bierzemy udział w targach branżowych czy innego rodzaju prezentacji nowych ofert w śród branży transportowej.