Transport miejski

Komunikacja międzygminna

Kobierzyce

Komunikacja komercyjna

Aleja Bielany

Informacje

Rozkład jazdy

Podgląd autobusów online

Schemat linii komunikacyjnej

Aktualności

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 862, 892, N62 od dnia 18 października 2017r. (otwarcie drogi Królikowice – Kobierzyce) - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że planowany termin otwarcia drogi Królikowice – Kobierzyce został przesunięty na środę, 18 października 2017r. W związku z tym autobusy linii 862, 892/892a oraz linii nocnej N62 powrócą na swoje stałe trasy przejazdu.

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 862, N62 od dnia 17 października 2017r. (otwarcie ulicy Suchej we Wrocławiu) - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 17 października 2017r. otwarta zostanie ulica Sucha we Wrocławiu. W związku z tym linia autobusowa 862 oraz nocna N62 powrócą na stanowisko odjazdowe sprzed remontu, usytuowane na wysokości wyjścia z Dworca Kolejowego.

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 872, 882 od dnia 16 października 2017r. (tymczasowe zamknięcie drogi Damianowice – Pustków Wilczkowski) - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 16 października 2017r. (poniedziałek) do odwołania wprowadzona zostanie zmiana trasy przejazdu linii 872 oraz 882. Autobusy linii 872 będą kursowały trasą w obu kierunkach od Damianowic (nawrót) przez Dobkowice, Jaszowice i dalej w kierunku Pustkowa Wilczkowskiego i Tyńczyka. Autobusy linii 882 będą odjeżdżały z przystanku zlokalizowanego przy drodze krajowej w Pustkowie Wilczkowskim, a następnie pojadą przez Jaszowice, Dobkowice, Damianowice (nawrót), Dobkowice i dalej po trasie.

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 852 od dnia 14 lipca 2017r. - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

od dnia 14.07.2017 do odwołania zmienia się organizacja ruchu ul. Tynieckiej w m. Domasław, w związku z budową chodnika przy ul. Tynieckiej.

Ruch z kierunku Tyńca Małego odbywać się będzie ulicami Tyniecką do torów kolejowych, ulicą Chrzanowską i ulicą Badydy do ul. Wrocławskiej.

Ruch w kierunku do Tyńca Małego pozostanie bez zmian.

Za wynikłe niedogodności spowodowane tym faktem Przepraszamy.

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 862,N62 od dnia 24 czerwca 2017r. - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

od dnia 24.06.2017 do odwołania zmienia się lokalizacja przystanku dla linii 862 i N62 na ul. Suchej, w związku z zamknięciem odcinka ul. Suchej od ul. Joannitów do ul. Borowskiej. Przyjazdy, odjazdy z ul. Suchej odbywać się będą z przystanku zlokalizowanego naprzeciwko "tymczasowego Dworca Autobusowego" (po stronie nasypu kolejowego).

Dojazd do przystanku i odjazd w kierunku Krzyk poniżej oraz w załączonej mapce.

(kliknij aby powiększyć)

Za wynikłe niedogodności spowodowane tym faktem Przepraszamy.

Zmiana w oranizacji ruchu autobusów linii 862,892 od dnia 19 czerwca 2017r. - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie,

od dnia 19.06.2017 w Kobierzycach zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Długiej w Kobierzycach do ul. Lipowej w Królikowicach. W związku z tym dla linii 862,892 wprowadza się objazd, który spowoduje opóźnienia do 10 min. w przyjazdach na przystanki końcowe. Przebieg trasy odjazdu poniżej oraz w załączonej mapce.

(kliknij aby powiększyć)

Objazd dla autobusów w obie strony

 • Dla kursów linii 862 - Solna i 892 - Bąki
  • Kobierzyce - ul. Witosa i ul. Sportowa/Spółdzielcza - przystanek tymczasowy
  • Chrzanów - ul. Kobierzycka
  • Racławice Wielkie - ul. Boczna
  • Królikowice - ul. Pasterska jest znak D-15 zastąpi przystanek z Ogrodowej
  • Królikowice - ul.Lipowa (powrót tą samą trasą)
 • Dla kursów linii 892 - Nowiny
  • Kobierzyce - ul. Witosa i ul. Sportowa/Spółdzielcza - przystanek tymczasowy
  • Chrzanów - ul. Kobierzycka
  • Racławice Wielkie - ul. Boczna
  • Królikowice - ul. Pasterska za Ogrodową (nawrotka w kierunku NOWIN – Krzyżowice lub KOBIERZYC)

Za wynikłe niedogodności spowodowane tym faktem Przepraszamy.

Sprzedaż znaczków aglomeracyjnych - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie komunikacji gminnej w Kobierzycach,

uprzejmie informujemy, że znaczki aglomeracyjne na bilety miesięczne są w dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów komunikacji gminnej:

 • Kobierzyce, ul. Wincentego Witosa 22 – pawilon handlowo-usługowy
 • Wrocław – Krzyki, stacja paliw Shell, ul. Powstańców Śląskich 211
 • Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 41b - pawilon handlowo usługowy

Podgląd autobusów online - Kobierzyce

Szanowni Pasażerowie komunikacji gminnej w Kobierzycach,

Zapraszamy do korzystania z podglądu online autobusów komunkacji gminnej Kobierzyce, który znajduje się pod adresem http://komunikacja.smok.net.pl/marcopolo/mapa (dostępny na naszej stronie).

Szanowni Pasażerowie komunikacji gminnej w Kobierzycach

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 02.02.2013r. operatorem Transportu zbiorowego w Gminie Kobierzyce - linie międzygminne Wrocław - Kobierzyce jest Konsorcjum Firm Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. z Wrocławia oraz Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Oławie S.A. Liderem Konsorcjum jest firma Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.

Skargi i wnioski na temat funkcjonowania komunikacji przyjmowane są w dni robocze w godz. 08:00 - 16:00 w siedzibie firmy Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. przy ul. Grabiszyńskiej 241, 53-234 Wrocław (budynek zakładu HUTMEN, piętro 4, pok. 412), tel. 71 3325499 oraz codziennie w godz. 06:00 - 20:00 pod telefonem gsm: 784570291, e-mail: rw@marcopolo.pl.

Prosimy o przesyłanie na podany adres mailowy Państwa spostrzeżeń i opinii na temat funkcjonowania komunikacji, które z pewnością przyczynią się do jej poprawy jakości i efektywności.

Wszelkie informacje związane z komunikacją w Gminie Kobierzyce zawarte są na naszej stronie www.marcopolo.pl oraz na stronie Urzędu Gminy Kobierzyce www.ugk.pl.

Wszystkim pasażerom życzymy przyjemnej podróży oraz miłych chwil spędzonych w odnowionym taborze.